Jamna Schronisko ma swoje najlepsze cytaty!

„Wspomnienia czasem nie dają zasnąć, ale bez wspomnień nie ma czego śnić”

Sławomir Kuligowski

Poznaj nasze pokoje. Odpocznij w otoczeniu natury. Jamna, Schronisko, spokój.

Las, drzewa, Jamna. Schronisko Dobrych Myśli  w całości zbudowane jest z drewnianych bali. Tradycyjnie i naturalnie. Jesteśmy częścią naszego regionu. To miejsce pełne dobrej energii. Na głównym poziomie znajduje się nasza mała restauracja i większa sala. Na górze znajdziesz pokoje, w których możesz spędzić fajny czas na Jamnej w Schronisku, wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. To także świetne miejsce noclegowe na czas koncertów i imprez okolicznościowych. Nie trzeba nigdzie daleko chodzić. Wszystko jest na miejscu.

W dolnej części Schroniska, tuż pod większą salą, w której organizujemy imprezy, znajduje się duża sala, która może być wykorzystana w zależności od potrzeb. Na przykład podczas wizyty grupy zorganizowanej może służyć jako sala noclegowa, lub dodatkowa sala warsztatowa. Udostępniana jest wyłącznie dla grup i na czas koncertów. Zaraz obok znajduje się sauna, z której można korzystać w podczas pobytu na Jamnej w Schronisku Dobrych Myśli lub Chatce Włóczykija.

Zobacz pokoje w Schronisku Dobrych Myśli.

W Schronisku Dobrych Myśli mamy 3 pokoje. Każdy z nich posiada własną, w pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem oraz lodówkę. W każdym pokoju znajdziesz także ręczniki i przyjemną, bawełnianą pościel (o tym, że naszą pościel zawsze pierzemy w profesjonalnej prali nawet nie musimy wspominać, u nas to standard). A kiedy podróżujesz z własnym śpiworem i uwielbiasz w nim spać, to rzuć okiem na cennik, będziesz miał niższą cenę za nocleg. Jeżeli przygotowujesz się do wyjazdu i chcesz wiedzieć więcej, zadzwoń lub napisz do nas.
Ponadto goście maja możliwość korzystania z aneksu kuchennego w którym znajduje się kuchenka, czajnik, lodówka i naczynia. Aneks kuchenny jest w podpiwniczeniu SDM. Pokoje zlokalizowane są na pierwszej kondygnacji SDM. Z okien można podziwiać panoramę Pogórza Rożnowskiego, Beskid Sądecki a przy sprzyjającej aurze pogodowej również tatry. Na parterze znajduję się ogólnodostępny lokal gastronomiczny.

Szczegóły znajdziesz w kontakcie.

Poznaj naszą ofertę noclegową

Z przyjemnością gościmy osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane.
Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj pobyt w Schronisku Dobrych Myśli w Jamnej

Jamna Schronisko czyli Schronisko Dobrych Myśli

Chatka Włóczykija

Nocleg na Jamnej pod namiotem. Biwak na Jamnej

Pod namiotem też jest fajnie!

Dla miłośników przygody z plecakiem kochających obcowanie wśród przyrody i spędzania nocy pod namiotem, przygotowaliśmy specjalne miejsce do biwaku. To wspaniała przygoda, szczególnie podczas koncertów, które organizowane są w Jamnej w Schronisku Dobrych Myśli.

Plac zabaw dla dzieci z widokiem na Jamną i okolice.
Noclegi na Jamnej w Schronisku Dobrych Myśli

A może zostaniecie u Włóczykija?

To świetne miejsce na dłuższy pobyt.

Chatka Włóczykija to nasza przylegająca do Schroniska Dobrych Myśli agroturystyka z dobrym klimatem, w której będziecie mogli odpocząć i zrelaksować się po zwiedzaniu okolicy lub świetnej imprezie :)
Jamna, Schronisko i Chatka Włóczykija zapraszają!

Menu