Jamna Schronisko ma swoje najlepsze cytaty!

„Czym jest muzyka? Może po prostu niebem z nutami zamiast gwiazd”

Ludwik Jerzy Kern

Koncerty na Jamnej

Wspaniali ludzie i muzyka to nieodłączna część tego miejsca. Przyjedź, przeżyj i bądź częścią tych wyjątkowych chwil.

W SDM odbywają się cyklicznie Koncerty Dobrych Myśli podczas których można usłyszeć wykonawców prezentujących własną twórczość zaliczana do gatunku poezji śpiewanej czy piosenki autorskiej.
W połowie maja odbywa się Festiwal Piosenki Turystyczne Pod Słońce, to dwudniowa impreza plenerowa, której towarzyszą warsztaty artystyczne, wystawa fotograficzna, rajd, jarmark regionalny oraz inne atrakcje. Impreza ta rozpoczyna nieoficjalnie cykl plenerowych imprez muzycznych w całym kraju z nurtu tzw. „krainy łagodności”. OSPA której jesienna edycja odbywa się w SDM w ostatni weekend października, zamyka cykl ogólnopolskich imprez plenerowych. W styczniu ma miejsce Odśnieżanie Dobrych Myśli. Na koncerty goście przychodzą w przebraniach, spotkaniu towarzyszy dobra zabawa oraz śpiewanki do białego rana.

A teraz zobacz co jest grane na Jamnej.

Koncert U studni

14 sierpnia o godz. 19.00  zapraszamy na koncert zespołu  U studni.

Koszt biletu 40 zł Z uwagi na specyficzną sytuację, która obliguje nas do weryfikacji ilości miejsc na widowni, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja biletów.

Festiwal piosenki turystycznej "Pod Słońce"

„Festiwal „Pod słońce” jest okazją do spotkania się w gronie znajomych, przyjaciół chodzących po górach, wędrujących po świecie, którym to samo w duszy gra. Spotkamy się przy dobrej muzyce i nie mniej wspaniałej atmosferze. Zagrają zespoły, które zapewne znacie z Yapy, Kropki, Bieszczadzkich Aniołów czy innych przeglądów lub projektów muzycznych. Wielu z tych wykonawców możecie spotkać na szlaku lub w schronisku. Niemal wszyscy byli na Jamnej wielokrotnie i zawsze podkreślają, iż chętnie tu wracają :) Nie zabraknie gitarowania poza sceną przy ognisku, smacznego jedzenia i chłodnego orzeźwiającego kwasu chlebowego” – ze strony festiwalu

Festiwale i koncerty w Jamnej. Festiwal Piosenki Turystycznej Pod Słońce

Więcej o festiwalu dowiesz się na jego stronie. Tam znajdują się aktualne informacje dotyczące terminów i artystów grających podczas wydarzenia. Jeżeli szukasz noclegu w Schronisku Dobrych Myśli lub Chatce Włóczykija na czas koncertu, to zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń lub napisz, miejsca noclegowe szybko się kończą im bliżej jest terminu.

O.S.P.A. - Otwarta Scena Piosenki Autorskiej

Menu